MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 9613206
*
nr 961 3206
Serveringsvagn
med låda och klaff, teak, Tibro, 1950-tal, längd: 86 cm, djup: 51 cm, höjd: 71 cm
Kondition: handtaget limmat/lagat
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:45:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 00:54:04
1
800 kr
7/5 17:29:58
2
900 kr
10/5 09:04:53
3
1.400 kr
11/5 19:43:01
4
1.500 kr
11/5 20:38:27
3
2.000 kr
11/5 20:39:15
4
1.800 kr
11/5 20:39:15
3
1.900 kr (Budbetjänt)
11/5 20:39:56
4
2.000 kr
11/5 20:39:56
3
2.000 kr (Budbetjänt)
11/5 20:40:30
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn låda och klaff serveringsvagn teak teakmöbler tevagn tibro trä
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:04
-
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:43
-
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:31
-
6220 Fällbord
England. Bredd: 69 cm. Djup: 69 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:41
-
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:43
-
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:37
*
Serveringsvagn
Kondition: handtaget limmat/lagat
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 3206
Serveringsvagn
med låda och klaff, teak, Tibro, 1950-tal, längd: 86 cm, djup: 51 cm, höjd: 71 cm
Kondition: handtaget limmat/lagat
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/5 00:54:04 | 1 | 800 kr |
7/5 17:29:58 | 2 | 900 kr |
10/5 09:04:53 | 3 | 1.400 kr |
11/5 19:43:01 | 4 | 1.500 kr |
11/5 20:38:27 | 3 | 2.000 kr |
11/5 20:39:15 | 4 | 1.800 kr |
11/5 20:39:15 | 3 | 1.900 kr (Budbetjänt) |
11/5 20:39:56 | 4 | 2.000 kr |
11/5 20:39:56 | 3 | 2.000 kr (Budbetjänt) |
11/5 20:40:30 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn låda och klaff serveringsvagn teak teakmöbler tevagn tibro trä
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:04 -
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:43 -
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:31
-
6220 Fällbord
England. Bredd: 69 cm. Djup: 69 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:41 -
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:43 -
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:37